Červen 2017

18/6

18. června 2017 v 11:58 | Vivian.


Zdravím :-)

Zase se hlásím, nemám v poslední době moc co psát, ani se mi nechce, abych pravdu řekla. 03.06. jsem měla váhu 59,3, což byla hrůza hrůzoucí. Najednou se to ve mně tak nějak zlomilo a teď mám 56,7 (a to mi to moc dolů nešlo, protože krámy apod.). Mám to teď tak, že moc nejím. Když už jím, tak jsou to jogurty, ovoce, přesnídávky s piškoty, zeleninový salát... normální jídlo už jsem neměla asi týden.
Měla jsem zrovna hodně oblečení na vyprání v koši, tak jsem musela procházet skříň a něco vyhrabat, abych mohla jít do práce. Opravdu jsem přemýšlela, že ten zůstanu doma, bylo mi ze sebe zle. Najednou jsem nechápala, jak jsem to dřív mohla nosit, je to jak pro panenku. A došlo mi, jak moc jsem ztloustla. Pořád si namlouvám, že už vypadám dobře... tentokrát už to prostě dám do konce, nesnesu chodit takto další léto.


5/6

5. června 2017 v 18:51 | Vivian.


Ahojte :-)

Moc nepíšu, nechci psát o hubnutí, dokud sem nebudu moct napsat nějaký pokrok. Konečně jsem se dostala z toho přejídání. Kupodivu jsem i během toho přejídání měla super pohyb (jezdila jsem na kole, plavala - to, co dělám pořád). Momentálně se snažím jíst míň a nastavit si zase nějaký režim.


Pomalu už začínám přemýšlet nad přípravou na přijímačky na VŠ, začínám se bát, že se tam nedostanu a pak nebudu vědět, co dál. Mám vysněný obor (už několik let) a vím, že nic jiného studovat nechci. Pořád v poslední době přemýšlím nad svou budoucností, dost jsem teď nabrala sebevědomí a věřím si, že mám na víc. Jak jsem psala, že mám problémy se sebevědomím, tak musím říct, že teď je to naprosto super. Ostatní mají smůlu, protože jsem se asi naučila říct ne a být trochu sobecká (tj. upřednostňovat sebe před těmi, kteří si myslí, že jim budu stále ustupovat).


Konečně jsem se začala i připravovat na další mezinárodní zkoušku z cizího jazyka. Nevím, jestli jsem se vám pochlubila, ale tu první jsem zvládla a mám doma certifikát (i když to zatím byla ta nejnižší možná úroveň). Jsem na sebe hrdá, protože jsem se ten jazyk začala učit z vlastní iniciativy a pouze samostudiem s učebnicemi převážně v angličtině. Teď mám pár měsíců, abych se do toho opřela a udělala vyšší úroveň.


To jen tak, abyste věděli, že žiju a snažím se :-)