15/4

15. dubna 2017 v 9:29 | Vivian.

Ahojte,

napadlo mě, že bych se mohla zase ozvat, že žiju a jak to teď vlastně je. Těch deset dní, co jsem tu nebyla, to byla docela hrůza (kromě víkendů, kdy jsem nebyla doma). Moc to pyschicky nedávám, ani nevím proč. Pořád hledám nějaký ten klid nebo něco, ale pořád jsem ze všeho ve stresu a pomalu se z toho asi hroutím. Chtěla bych zvolnit a nestresovat se tolik, ale nevím, jak na to, jsem asi prostě taková, ty špatné věci prostě zbytečně moc prožívám.

Včera jsem se rozhodla, že si dám asi o dost delší pauzu od hubnutí. Vždycky jsem si dala tak týden dva, ale k ničemu to nebylo. Jídelníčky psát budu, mým cílem zůstává jíst líp a hýbat se. Pokusím se tím taky nestresovat, samozřejmě nechci přibrat, ale pokud se nebudu přežírat, tak se toho asi bát nemusím. Třeba váha bude pomalu sama klesat, když na to nebudu tak myslet.

Budu se taky snažit tak nestresovat v práci, každý dělá chyby, pořád zvažuju ten odchod, protože nikdy nemám jistotu, že to nebude třeba ještě větší stres. V mojí práci je to tak, že když udělám chybu já, tak se na mě ostatní v kanceláři dívají jako bych byla kráva (nebo alespoň tak to já vnímám, řeší se tam každá sebemenší chybička), ale jakmile to udělá někdo nahoře (a že jich dělají hodně), tak je to samozřejmě jedno, měla jsem si toho všimnout, že jo, a pak se právě já cítím jako ta neschopná kráva.

Jediná dobrá zpráva je, že jsem se rozhodla hlásit na VŠ, příští rok už si určitě podám přihlášky a zkusím to. Pořád zůstávají obory, které jsem si vybrala ve druháku na střední, ale nově jsem k nim přidala ještě další (ale v podstatě se to všechno točí kolem stejné věci).


 


Komentáře

1 looking-for-the-way looking-for-the-way | 15. dubna 2017 v 13:43 | Reagovat

Mít špatnou náladu a neumět říct proč, je to nejhorší.😞😞
Jsem ale ráda, že ses ozvala. 😀😀
Mě se krásně a držím palce ať to období bez hubnutí zvládneš bez přežeru 😀😀

2 B. B. | Web | 15. dubna 2017 v 16:05 | Reagovat

Buď v pohodě, i já tyhle věci neskutečně moc prožívám a přitom vím, že jiný člověk by nad tím mávnul rukou, jsme možná i trošku paranoidní, musím si to připustit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama