19/3

19. března 2017 v 17:35 | Vivian.

Zítra si už konečně stoupnu na váhu (jo, zase jsem to posrala, pořád se přejídám) a začnu s tím něco dělat. Pak napíšu, ale příští týden bude náročný, musím nadělávat dost hodin. Mám nějaký plán, kterého se chci držet, tak snad to už neposeru.

Ať se vám příští týden daří, kočky ♥

btw taky vás tak rozčiluje, když ležíte v posteli a i přes zavřené okna slyšíte děcka venku na sebe hulákat. Kokrétně teď to bylo: "Michaléééééééééééé, Michalééééééééé." Fakt mám chuť otevřít okno a zařvat, ať sakra drží hubu. Už tak jsem dost podrážděná.

Moji rodiče před chvílí: Už zase jdeš jíst? Poslední čtyři dny tě pořád honí mlsná co?
lol přežírám se jako prase a oni to nazvou tak, že mě honí mlsná a pořád cítí potřebu na to poukazovat (a ještě mě zase osočí, že nerozumím srandě). Asi vám nemusím říkat, co jsem jim na to odpověděla, když jsem teď pořád podrážděná. V poslední době se s nimi skoro vůbec nebavím, tak už asi neví co říct a jak začít konverzaci, ale takhle fakt ne :-D Někdy si fakt říkám, jestli by mi nebylo líp, kdybych si našla líp placenou práci, odstěhovala se a stala se úplně nezávislou, občas cítím, že na to už nemám, s nimi bydlet. Ale kdybych zase žila sama, asi bych už opravdu propadla depresi a nemuselo by to skončit dobře. A takto v poslední době uvažuju pořád :-(


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama