Březen 2017

30/3 - 2

30. března 2017 v 18:53 | Vivian.

30/3
730 banán, pár mandlí
1140 zeleninové kari (cuketa, mrkev, cibule, květák, pórek, růžičková kapusta, kokosové mléko), basmati
1720 žitné pečivo, hummus (Toppo - rajče a bazalka), zeleninový salát (salát, paprika, okurek, bylinková sůl), para ořech
1830 Alpro chocolate dezert


Asi se mi vrací ten můj problém a budu muset zase na chirurgii, doufám, že ne, ale za pár dní tam nejspíš poletím :-(


30/3

30. března 2017 v 6:42 | Vivian.


29/3 - 56,9
730 banán
1135 celozrnné těstoviny s rajčatovou omáčkou
1720 4 ks Oreo, para ořech

A konec, příště si to Oreo fakt koupím až jako odměnu, naštěstí už doma žádné nemám :-)

Včera žádný pohyb, neměla jsem náladu a domů jsem se nechala svézt kolegyní, dneska asi taky nepůjdu, plánuju být v práci dlouho a určitě budu dost unavená. V minulém článku to možná vyznělo, že tu práci a kolektiv nemám ráda, celkově to tam ráda mám. Jsem ten typ člověka, který nemusí být nutně vyloženě nespokojený na to, aby musel chtít změnu. Prostě jen tak, abych zkusila něco nového.

Byla jsem si konečně koupit nějaké další rifle, už jsem je nutně potřebovala, jsou víc obtáhnuté (ale ne moc, stačí když zhubnu tak 2 kg a budou mi akorát), ale schválně jsem si vzala tyto, alespoň mě to motivuje, ať zhubnu a co nejdřív si je můžu vzít na sebe. Tentokrát jsem fakt namotivovaná a už prostě zhubnu na svou cílovou váhu.

Dneska ráno už byla váha 56,1 :-)28/3

28. března 2017 v 18:25 | Vivian.

27/3 - 57,3
620 overnight oat (ovesné vločky, mandl. mléko, sluneč. a chia semínka, skořice), goji, jablko, para ořech
1120 zeleninová směs (žampiony, cibule, pórek, sójovka, arašídy - 15 g), basmati rýže
1710 žitné pečivo, hummus, kedlubna, okurek, Alpro vanilkový dezert
voda, 500 ml voda s mátou a citrónem
5 km chůze

Ranní vstávání, to byla zase krize, ale vstala jsem celkem brzy. Kolo nepřipadalo v úvahu, protože byla ráno strašná zima. Tak jsem šla alespoň pěšky z práce.
Váha mi po MS stoupla, nevím, proč tak moc, ale čekám, že to půjde zase lehce dolů.28/3 - 56,9
640 hrozny bezsemenné
1110 zeleninové kari (cuketa, mrkev, cibule, květák, pórek, růžičková kapusta), basmati
1640 4 ks Oreo, 2 plátky žitného chleba s trochou margarínu a marmeládou
5 km chůze

Lidi z práce mě poslední dobou serou a sere mě to, jak se chovám já. Nemám ráda vyloženě ženské kolektivy, chovám se pak jako ****, ale v kanceláři to jinak většinou nebývá, zvlášť tu moji práci snad muži vůbec nedělají. Co se týče toho, že budu sebevědomější, tak to plním, už jsem kolegyni řekla o jedné věci, která mě naštvala, a nenechala jsem to být.


Uvažuju o tom, že si 2-3 měsíce před koncem smlouvy zkusím najít nějakou jinou práci. Tato mě sice baví, ale myslím, že by mi změna prostředí neuškodila (původně jsem tuhle práci chtěla na rok, a to za chvíli uplyne). Třeba bych sehnala i něco líp placeného (ale to spíš ne). Stejně mám v plánu se příští rok hlásit na výšku a plánuju budoucnost s tím, že se tam dostanu a kdybych se nedostala, asi bych se po nějakém čase osamostatnila, a to bych práci stejně musela kvůli financím změnit.

26/3

26. března 2017 v 19:39 | Vivian.

Už mě opustilo to nechutenství, co jsem měla poslední týden, což je divný, protože jsem zrovna měla svoje dny a většinou mám spíš chutě. Zase si budu vařit, poslední dobou jsem byla fakt líná. Jídla, co si vařím, jsou téměř výhradně rostlinná, to mi vyhovuje. Udělala jsem si seznam pravidel nebo spíš nějakých zásad, abych to nějak sjednotila a nebylo to tak, že jeden týden jím, druhý nejím apod. (i když záleží na chuti).

- jíst "čistě", nebo v mém případě alespoň čistěji :-D, tzn. zaměřit se na celistvé potraviny - obiloviny, luštěniny, ovoce, zelenina, oříšky, semínka apod., přestat jíst hnusy jako jsou ty různé čokoládové pomazánky, nutella atd.,
- zvýšit pohyb: procházky, kolo, plavání (konečně se otepluje!),
- hlídat si výdaje, začala jsem s tím dneska, chci se vejít do určité částky měsíčně.

btw používáte některá z vás kosmetiku netestovanou na zvířatech? Chtěla bych tu svoji současnou postupně všechnu vyměnit za netestovanou, pokud máte nějakou oblíbenou značku, tak určitě napište. Zatím mám v plánu nákup značky 100% pure a možná i Lush.

24/3

24. března 2017 v 21:57 | Vivian.

Už jsem z toho unavená, kočky. Na jednu stranu je pravda, že umím být docela kritická a nechci lidem říkat, že je něco ok, když to ok není, ale na druhou stranu se k nim chci chovat hezky a nekritizovat je. Možná je to tím, že se nechci dohadovat, ale sere mě to. Myslím si, že jsem člověk, který si to může dovolit, a je mi jedno, jestli to zní namyšleně, nízkého sebevědomí jsem si užila víc než dost. Nedokážu si stát za svým a dát najevo, co si opravdu myslím, i na toho mamlase v práci, který mi pořád komplikuje práci (tím, že ta jeho stojí za hovno) a já mám chuť ho nakopat, se pořád usmívám a jsem na něj milá. Ale začínám z toho být unavená.

Znala jsem pár lidí, kteří byli docela nekompromisní a jejich upřímné názory přicházely naprosto bezprostředně a někdy nečekaně, vždycky jsem si myslela, že jsou to arogantní tupci, ale už se jim nedivím. Spíš je chápu. Čím jste na lidi milejší, tím víc si k vám dovolují... a já si to kolikrát nechám líbit, protože se tomu nechci postavit a dělat dusno, ale říkám vám, že s tím je konec, pohár přetekl. Už se fakt budu chovat sebevědoměji, ať si myslí, co chtějí. Klidně i to, že jsem arogantní kráva.

Jinak konečně bude začínat víkend, doufám, že jste měly všechny úspěšný pracovní/školní týden :-)


23/3

23. března 2017 v 18:07 | Vivian.

23/3 - 56,6 ( -0,04 kg)
720 Kinder Maxi King
1130 zeleninová polévka
1330 sušené ovoce (ananas/papája) - to jsem jedla po kouscích v práci celé odpoledne, radši jsem to nechala v práci, abych pořád neužírala
1740 pár mandlí


Ať už je víkend, zítra se z toho v práci poseru, zase všechno spěchá a všechno na poslední chvíli.


22/3

22. března 2017 v 18:19 | Vivian.

22/3 - 57,0 (- 0,9 kg)
730 Alpro borůvkový jogurt (94 kcal)
1100 sušený ananas (pár kousků, na váhu to nevím)
1310 Provamel - čokoládové mléko 250 ml (210 kcal)
1700 Kinder Maxi King (182 kcal)
voda, 200 ml ovocná šťáva
procházka 5 km

Mám svoje dny, tak snad mi to nezpomalí hubnutí, do konce týdne se chci dostat na tu nejnižší váhu, jakou jsem tento rok měla (55,8), a pak pokračovat dál.


21/3

21. března 2017 v 18:28 | Vivian.

21/3 - 57,9 (-0,5 kg)
750 smoothie
1610 raw čokoládová tyčinka (148 kcal)
1810 Alpro kokosový dezert (100 kcal)

voda, 200 ml pomerančový džus


Mám zase moc práce, ale zase je to fajn v tom, že ani nemyslim na jídlo, dneska jsem na něj v podstatě neměla ani čas. Fakt se snažím, udělala jsem si takový odhad, jakým tempem mi snad půjde váha dolů, a pak se soustředím na další věci.

20/3

20. března 2017 v 19:45 | Vivian.

20/3 - 58,4 kg
1150 zeleninová polévka
1500 kousek čokolády (3-4 menší čtverečky)
1730 clz chleba (2 krajíce) + čokopomazánka
voda, 750 ml pomerančový džus

Pondělky jsou prostě krizové, pořád jsem byla podrážděná, jedna kolegyně mi sem tam leze na nervy, dneska už jsem na ni fakt neměla náladu. Vždycky, když někdo udělá chybu, dělá se strašně důležitou, neodpustí si na to upozornit a okomentovat to, za to ona je dokonalá, kráva. Nejhorší je, že taky začínám být vůči okolí dost kritická, úplně to na mě přenáší.


19/3

19. března 2017 v 17:35 | Vivian.

Zítra si už konečně stoupnu na váhu (jo, zase jsem to posrala, pořád se přejídám) a začnu s tím něco dělat. Pak napíšu, ale příští týden bude náročný, musím nadělávat dost hodin. Mám nějaký plán, kterého se chci držet, tak snad to už neposeru.

Ať se vám příští týden daří, kočky ♥

btw taky vás tak rozčiluje, když ležíte v posteli a i přes zavřené okna slyšíte děcka venku na sebe hulákat. Kokrétně teď to bylo: "Michaléééééééééééé, Michalééééééééé." Fakt mám chuť otevřít okno a zařvat, ať sakra drží hubu. Už tak jsem dost podrážděná.

Moji rodiče před chvílí: Už zase jdeš jíst? Poslední čtyři dny tě pořád honí mlsná co?
lol přežírám se jako prase a oni to nazvou tak, že mě honí mlsná a pořád cítí potřebu na to poukazovat (a ještě mě zase osočí, že nerozumím srandě). Asi vám nemusím říkat, co jsem jim na to odpověděla, když jsem teď pořád podrážděná. V poslední době se s nimi skoro vůbec nebavím, tak už asi neví co říct a jak začít konverzaci, ale takhle fakt ne :-D Někdy si fakt říkám, jestli by mi nebylo líp, kdybych si našla líp placenou práci, odstěhovala se a stala se úplně nezávislou, občas cítím, že na to už nemám, s nimi bydlet. Ale kdybych zase žila sama, asi bych už opravdu propadla depresi a nemuselo by to skončit dobře. A takto v poslední době uvažuju pořád :-(