Říjen 2016

31/10

31. října 2016 v 5:55 | Vivian.

čas30.10.2016 - 58,9 kg
09:20smoothie - banán, baby špenát, chia, lněná sem., mraž. maliny
15:00zeleninové kari s basmati
17:30čokoládové Alpro mléko

Včera mi celý den nebylo dobře, ale i tak jsem toho do sebe dostala poměrně dost. Na pondělky se nikdy netěším. Sice už je to v práci v pohodě, ale pořád je to pondělí :-D Paradoxně ale v pondělí často udělám hodně práce. Nevím, jak přes týden budu psát, většinou jsem hodně unavená, že se mi nic nechce + mám v plánu někam jet, ale ještě nevím, které dny budu pryč, ještě nejsme domluvené.

30/10

30. října 2016 v 9:09 | Vivian.


čas28.10.2016 - 60,2 kg
10:20smoothie - mraž. lesní směs, maliny, grepová šťáva, chia, lněná semínka
12:30rýže se zeleninovou směsí (recept - dělala jsem bez smetany)
18:00kuřecí čína s rýží a zeleninou (domácí, vařila jsem já - recept)

čas29.10.2016 - 59,3 kg
09:40smoothie - banán, baby špenát, mraž. lesní směs, chia, lněná semínka
13:30brambory pečené v troubě (domácí hranolky s paprikou/česnekem/bylinkami)
17:10kousek kokosové buchty (recept dávat nebudu, moc se mi nepovedla)

V sobotu mi konečně skončily moje dny, takže se váha vrátila tam, kde byla předtím. Dneska ráno to bylo dokonce 58,9 :-)

Už jsem se dívala na tu permanentku na plavání a ta levnější by mě stála 500, takže si ji po výplatě koupím a budu chodit plavat :-)

28/10

29. října 2016 v 14:12 | Vivian.

Ahojte :-)

Teď se to zase změnilo, že jsem nebyla doma, takže jsem nenapsala ani o víkendu. Tento víkend jsem měla být zase pryč, ale nakonec z toho nic nebude.
Původně jsem se chtěla zvážit, protože jsou jídelníčky mnohem lepší, ale ten den jsem to zrovna dostala a bylo tam plus kilo. Teď už se to vrací do normálu, protože mi mají končit.
Jak jsem psala v minulém článku o počasí - já miluju podzim a mám radši, když se dřív stmívá, akorát mi trvá, než si zase zvyknu.


20/10

20. října 2016 v 18:52 | Vivian.

Holky, chtěla jsem vám moc poděkovat za podporu. Přišlo mi i několik e-mailů, většinou o spřátelení, ale taky e-mail o tom, jak se jedné slečně můj blog líbí, a že doufá, že se jí bude taky tak dařit. Nenechala na sebe žádný kontakt, tak pokud to čte: Moc děkuji za krásný e-mail a přeji ti, aby ses také odhodlala, povedlo se ti to a byla jsi se sebou spokojená. I já už jsem to kolikrát vzdávala a motala se v tom dlouhou dobu. Začátky jsou těžké, ale myslím si, že to za ten pocit, který budeš mít ze sebe samotné, stojí. Vytrvej, prosím, a věřím, že se ti také zadaří :-)

Kdykoliv mi na e-mail můžete napsat (přes zprávu autorovi v menu). Budu se snažit chodit na e-mail častěji, určitě se nestyďte napsat :-)

Momentálně na blogu tak nejsem, jsem v poslední době dost vyčerpaná, takže nemám na blog kolikrát náladu, když se vrátím z práce. Možná je to taky změnou počasí, vycházím za tmy a brzy se zase stmívá (i když ještě ne až tak).

16/10

16. října 2016 v 18:21 | Vivian.

Ahojte :-)

Tak jsem si jela nakoupit oblečení (což je, když vyjedu dopoledne, skoro na celý den). Mám nějaké nové věci, ale boty pořád sháním, nemohla jsem si vybrat. Obchoďáků s botama plná prdel a já si nemůžu vybrat prostě. Původně byl plán se nasnídat, cesta vlakem, nakupování + oběd přímo v nákupním centru (dala jsem na váhu to, co jsem chtěla já) + jsem zkusila čerstvé Ugo (přesné složení nevím, objednávala jsem si osmičku) přímo v jejich stánku a bylo to parádní + cesta vlakem zpátky a lehká večeře. Ale dala jsem si zákusek a stejně mi vůbec nechutnal :-( Několik hodin jsem nakupovala, tak jsem to snad nějak vyběhala. Po příští výplatě pojedu znova, potřebuju milion věcí, několik let jsem si pořádně nenakoupila, takže potřebuju skoro všechno, a to už chci být o pár kilo lehčí.

Za chvíli se jdu dívat na Vítej v novém těle (nebo tak nějak) a pak mám v plánu se ještě chvíli učit (zkouška se blíží a já se cítím totálně nepřipravená, na všechno jsem teď srala). Příští týden už musím zabrat, jídelníčky si budu zapisovat k sobě, třeba se o ně s vámi podělím, uvidím. Dala jsem si takový pomyslný cíl, ale nic se neděje, pokud ho nedám. Budu se snažit.

Vy se taky snažte, ať pak můžu číst o vašich pokrocích :-)

Thinspo

15. října 2016 v 15:23 | Vivian.
Ranní váha: 59,5 - snažím se, opravdu, ale ještě to není ideální, tak vám se dávám alespoň thinspo :-)9/10

9. října 2016 v 13:47 | Vivian.


Je to špatné, holky :-(
Buď se přejídám a pak brečím, kolik jsem toho zase sežrala (a projímavý čaj u mě jede) anebo nejím (a proto se přežírám, že jo). Vůbec v tom nedokážu zase najít tu rovnováhu, jak jsem to měla doteď. Od května jsem jela a dala dolů 9 kilo (a přitom vyloženě nehladověla), teď mi to nějakou dobu stojí + nějaké další věci, a to je na mě prostě moc. Když se přežírám, tak zase schovávám obaly, aby to rodiče neviděli a většinu sním, když nejsou doma nebo někde, kde jim nejsem na očích, aby nevěděli, jak žeru a zase neměli kecy :-( Normálnímu člověku by to muselo přijít psycho, ale některé z vás to asi znají. Zatím je to štěstí, že nemám tak roztažený žaludek a nemůžu se přežírat jako dřív, ale to se může rychle změnit :-( Zatím mám pořád rovných 60, ale bojím se, co tam bude za týden za dva. A dneska jsem doma sama, mám po výplatě, takže mi nic nebrání, abych šla nakoupit a pak to doma bez obav, že mě někdo uvidí, sežrala. Pak se vždycky ráno stydím sama před sebou, když mám jít do práce a je mi na nic z toho, jak jsem se večer přejedla, nejradši bych nikam nešla. Ostatní to sice pod tím oblečením třeba nevidí, ale já o tom vím, a to mi totálně bourá už tak křehké sebevědomí :-( Doufám, že se z toho rychle vyhrabu a zase se vzchopím. Fakt vám přeju, ať se vám daří, ale asi chápete, že jídeníčky teď opravdu přidávat nechci... snad nějaké thinspo nebo něco sem hodím, aby to tu nestálo.

Cítím se hrozně, některé z vás mi tu psaly, že je inspiruju, že jsem už zvládla tolik zhubnout, jedu si svoje, nepřejídám a nehladovím a já to teď posrala.6/10

6. října 2016 v 17:04 | Vivian.

čas05.10.2016 - 59,5 kg
08:00
Provamel pitíčko čokoláda
11:50clz pečivo, čočkový salát, mrkvový salát
18:00clz tortilla se šunkou a sýrem


A zase mi váha stoupá, nevím proč. O víkendu si dám asi nějaké odlehčené dny (něco jako smoothie detox nebo tak). Dneska ráno už to bylo 60 kg a přitom to nemám dostat a jím stejně :-( :-( Byla jsem z toho hodně špatná, tak jsem si koupila projímavý čaj. Ano, i když jsem říkala, že ho používat nebudu. Celkově je mi poslední mizerně (nálada), třeba je to tím, ale sere mě to. A hodně! 60 mám už měsíc, už mě to láká přestat jíst a hotovo. Fakt je mi z toho zle, když vidím, jak to číslo stoupá, když se snažím :-(

4/10

4. října 2016 v 18:14 | Vivian.

čas04.10.2016 - 59,2 kg
11:30špenát, brambory, vejce
13:00rýžový dezert - karob (nic moc teda)
18:00chléb Arizona, Veggie kari pomazánka, okurek, ředkvička, baby špenát + smoothie + cizrnový salát (k cizrně jsem hodila steril. okurku, steril. papriku, cibuli, mrkev, lák, koření)

3/10

3. října 2016 v 17:26 | Vivian.

čas03.10.2016 - 59,3 kg
12:00pohankový nákyp s jablky, skořicí a vlašskými ořechy
17:00chléb Arizona, Veggie kari pomazánka, okurek, ředkvička, baby špenát + cizrnový salát (k cizrně jsem hodila steril. okurku, steril. papriku, cibuli, mrkev, lák, koření)

Nebylo mi dobře, tak jsem nesnídala, měla jsem pocit, že bych se asi pozvracela :-(